2017-2018

μέλι Αττική

Πρόγραμμα-Βαθμολογίες 2017-2018

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 53 27 26 1 0 2291 1809 482   0   1   1,266
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49 27 22 5 0 2138 1859 279   0   1   1,150
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 47 27 20 7 0 2156 1995 161   0   1   1,080
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 45 27 18 9 0 2177 2031 146   0   1   1,071
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 43 27 16 11 0 2024 1946 78   0   1   1,040
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 42 27 15 12 0 2040 2053 -13   0   1   0,993
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 41 27 14 13 0 1911 1879 32   3   1,048   1,017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 41 27 14 13 0 2020 2009 11   3   0,953   1,005
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 39 27 13 13 1 1813 1913 -100   4   1   0,947
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 39 27 12 15 0 1926 1897 29   2   1   1,015
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 38 27 11 16 0 1981 1966 15   3   1   1,007
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 38 27 11 16 0 1929 2028 -99   3   1   0,951
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 37 27 10 17 0 1820 1951 -131   0   1   0,932
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 34 27 7 20 0 1940 2206 -266   0   1   0,879
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 31 27 4 23 0 2064 2319 -255   0   1   0,890
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 30 27 3 24 0 1901 2270 -369   0   1   0,837

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/17 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69-106
07/10/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 84-68
07/10/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 79-70
07/10/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 71-58
07/10/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 69-71
07/10/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 74-54
07/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-75
07/10/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 50-38
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 64-66
14/10/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-67
14/10/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 96-100
14/10/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63-69
14/10/17 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 88-72
14/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-82
14/10/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-75
14/10/17 16:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/17 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 88-75
21/10/17 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 63-55
21/10/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 84-61
21/10/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 81-79
21/10/17 15:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 53-90
21/10/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 71-77
21/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-51
21/10/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 85-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 67-42
29/10/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-71
29/10/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-68
29/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 76-73
29/10/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 96-98
29/10/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-73
29/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-73
29/10/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 81-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/17 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 68-82
22/11/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 53-65
11/11/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-68
11/11/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 78-65
11/11/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-83
11/11/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 69-61
11/11/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 80-51
11/11/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 86-73
18/11/17 15:45 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-51
13/12/17 18:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55-82
18/11/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 64-77
18/11/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-65
18/11/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67-72
18/11/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 72-60
18/11/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 70-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 63-71
26/11/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-57
25/11/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-70
13/12/17 18:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 78-59
25/11/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-76
25/11/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 81-68
25/11/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 70-79
25/11/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 75-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-55
02/12/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-64
02/12/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-66
02/12/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57-79
02/12/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-96
02/12/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 87-66
02/12/17 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 70-52
02/12/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 52-57
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 54-66
09/12/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 66-61
09/12/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 75-77
09/12/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 104-72
09/12/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 79-65
09/12/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 67-75
09/12/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 77-58
09/12/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 92-93
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 76-68
16/12/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 59-58
16/12/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 84-86
16/12/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 74-87
16/12/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 83-67
16/12/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 92-66
16/12/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 67-66
16/12/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 88-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 76-87
20/12/17 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-71
20/12/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 74-64
20/12/17 18:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 96-78
20/12/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 97-92
20/12/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-72
20/12/17 16:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-71
20/12/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 61-66
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 81-75
06/01/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-66
07/01/18 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-72
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 96-85
07/01/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 71-75
07/01/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 72-68
07/01/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-59
07/01/18 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 87-80
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-92
13/01/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 59-77
13/01/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-61
13/01/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-74
13/01/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-67
13/01/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 88-78
13/01/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-65
13/01/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 78-74
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 92-81
20/01/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-90
20/01/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 85-76
20/01/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 78-76
20/01/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 86-84
20/01/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 84-63
20/01/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 75-65
20/01/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 66-60
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/18 16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 82-83
27/01/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 88-68
27/01/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 83-85
27/01/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-20
27/01/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-75
27/01/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-58
27/01/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 70-81
27/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 68-66
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 116-76
03/02/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-73
03/02/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 59-69
03/02/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58-67
03/02/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 85-75
03/02/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-56
03/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-87
03/02/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/18 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 77-79
11/02/18 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 73-59
10/02/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 87-77
10/02/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 99-71
10/02/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 78-82
10/02/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-77
10/02/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-66
10/02/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62-75
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 72-66
17/02/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-77
17/02/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 76-89
16/02/18 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 97-103
17/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-64
17/02/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-85
17/02/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 71-73
17/02/18 19:30 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 65-75
24/02/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 74-75
24/02/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 84-91
24/02/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 106-75
28/02/18 19:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 82-86
24/02/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-77
24/02/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 94-67
24/02/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 62-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 89-72
03/03/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-58
03/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 83-78
03/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55-57
03/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 86-65
03/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-70
03/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 58-67
03/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 100-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/03/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 82-111
10/03/18 16:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 65-55
10/03/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 79-58
10/03/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-81
10/03/18 20:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 81-88
10/03/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 82-64
10/03/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 81-72
10/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-57
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 101-90
18/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 65-56
17/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 61-58
17/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 79-75
17/03/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-79
17/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62-77
17/03/18 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 94-66
17/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 90-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-76
24/03/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-80
24/03/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 89-83
24/03/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-67
24/03/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 123-91
24/03/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 71-85
24/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 69-85
24/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 77-82
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 78-56
31/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-68
31/03/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 87-89
31/03/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 86-99
31/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 64-84
31/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 91-65
31/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 77-59
31/03/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-78
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/04/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 93-91
04/04/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-85
04/04/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 91-82
04/04/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 78-82
04/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-82
04/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-63
04/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-67
04/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 75-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/04/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 91-71
11/04/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 80-89
11/04/18 18:15 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 93-94
11/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 80-82
11/04/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 82-55
11/04/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 73-75
11/04/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-77
11/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 88-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/04/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 72-102
14/04/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62-72
14/04/18 16:30 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74-64
14/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 95-97
14/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 84-72
14/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-67
14/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 72-70
14/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 83-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
21/04/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
21/04/18 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
21/04/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0-0
21/04/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 0-0
21/04/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
21/04/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
21/04/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/18 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
28/04/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
28/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
28/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
28/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
28/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
28/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
28/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
05/05/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
05/05/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0-0
05/05/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 0-0
05/05/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
05/05/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
05/05/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
05/05/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0