2016-2017

μέλι Αττική

Πρόγραμμα-Βαθμολογίες 2016-2017

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα

Βαθμ

Αγων

Νικ

Ηττ

Μηδ

Επιθ

Αμυν

Διαφ

  Βαθ2  

  Διαφ2  

  Διαφ3  

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

55

30

25

5

0

2390

2065

325

  0

  1

  1,157

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

54

30

24

6

0

2207

1897

310

  0

  1

  1,163

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

52

30

22

8

0

2331

2200

131

  0

  1

  1,059

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

49

30

19

11

0

2124

2041

83

  0

  1

  1,040

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

47

30

17

13

0

2153

2075

78

  0

  1

  1,037

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

46

30

16

14

0

2121

2084

37

  3

  1,107

  1,017

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

46

30

16

14

0

2258

2292

-34

  3

  0,902

  0,985

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

45

30

15

15

0

2108

2039

69

  3

  1,036

  1,033

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

45

30

15

15

0

2087

2045

42

  3

  0,964

  1,020

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

44

30

14

16

0

2084

2115

-31

  4

  1

  0,985

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

44

30

14

16

0

2055

2188

-133

  2

  1

  0,939

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

42

30

12

18

0

2019

2109

-90

  0

  1

  0,957

ΧΑΝΘ

40

30

10

20

0

2045

2121

-76

  0

  1

  0,964

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

39

30

9

21

0

2021

2217

-196

  0

  1

  0,911

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

37

30

7

23

0

2083

2327

-244

  0

  1

  0,895

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

35

30

5

25

0

1841

2112

-271

  0

  1

  0,871



Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

02/10/16

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

64-59

02/10/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

78-66

02/10/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

87-67

02/10/16

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

71-69

02/10/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

89-83

02/10/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

62-67

02/10/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

82-55

02/10/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

51-63

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

09/10/16

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

77-76

09/10/16

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

60-77

09/10/16

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

67-69

09/10/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

89-69

09/10/16

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ

66-63

09/10/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

87-73

09/10/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

71-82

09/10/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

70-49

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

16/10/16

20:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

51-58

16/10/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

85-71

16/10/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

75-79

16/10/16

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

69-63

16/10/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

65-70

16/10/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

73-68

16/10/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

71-61

16/10/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

70-59

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

23/10/16

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

72-51

23/10/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

66-73

23/10/16

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

94-96

23/10/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

77-75

23/10/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ

77-72

23/10/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

56-68

23/10/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

74-69

23/10/16

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

79-54

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

30/10/16

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

64-73

30/10/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

80-70

30/10/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

81-87

30/10/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

62-63

30/10/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

68-60

30/10/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

73-72

30/10/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

81-68

30/10/16

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

63-65

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

06/11/16

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

67-72

06/11/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

69-58

06/11/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

91-81

06/11/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

55-64

06/11/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ

70-65

06/11/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

64-61

05/11/16

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

78-65

06/11/16

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

71-64

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

13/11/16

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

71-77

13/11/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

86-58

13/11/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

64-53

13/11/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

77-69

13/11/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

80-68

13/11/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

84-75

13/11/16

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

75-65

13/11/16

15:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

92-69

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

20/11/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

74-64

20/11/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

79-80

19/11/16

18:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

78-86

20/11/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

71-67

20/11/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

43-77

20/11/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

82-72

20/11/16

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

88-84

20/11/16

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

58-52

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

27/11/16

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

71-58

27/11/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

84-63

27/11/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

65-63

27/11/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΧΑΝΘ

69-67

27/11/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

73-52

27/11/16

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

79-52

27/11/16

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

74-64

27/11/16

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

58-47

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/12/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

79-64

04/12/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

69-75

04/12/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

69-71

22/12/16

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

58-47

04/12/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

71-73

04/12/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

82-80

04/12/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

80-74

04/12/16

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

57-67

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

11/12/16

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

56-66

11/12/16

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ

99-74

11/12/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

74-64

11/12/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

95-64

11/12/16

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

72-69

11/12/16

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

85-81

11/12/16

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

69-60

11/12/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

67-71

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/12/16

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

71-70

18/12/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

70-72

18/12/16

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

74-78

18/12/16

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

81-70

18/12/16

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

64-58

18/12/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

57-55

18/12/16

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

59-67

18/12/16

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

79-82

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/01/17

18:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

83-82

18/01/17

16:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

108-86

18/01/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

84-73

18/01/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ

73-67

18/01/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

69-75

18/01/17

18:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

71-79

18/01/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

68-69

18/01/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

71-80

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/01/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

76-71

15/01/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

79-67

14/01/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

73-58

15/01/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

54-75

15/01/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

79-76

15/01/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

61-65

15/01/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

80-85

15/01/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

70-67

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/01/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

69-74

22/01/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

71-54

22/01/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

75-83

22/01/17

15:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

67-55

22/01/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ

77-73

22/01/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

71-52

22/01/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

76-83

22/01/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

80-70

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/01/17

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

75-68

29/01/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

63-80

28/01/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

64-58

29/01/17

16:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

72-65

29/01/17

15:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ

64-55

29/01/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

68-64

29/01/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

84-72

29/01/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

64-56

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/02/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

77-55

05/02/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

83-55

05/02/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

84-75

05/02/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

79-68

05/02/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

79-53

05/02/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

76-59

05/02/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

65-58

05/02/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

51-63

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/02/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

70-65

12/02/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

70-78

12/02/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

67-74

12/02/17

16:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

83-79

12/02/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΧΑΝΘ

92-79

12/02/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

63-78

15/02/17

18:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

59-55

12/02/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

73-78

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/02/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

50-75

19/02/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

73-64

19/02/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

101-76

19/02/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

71-56

19/02/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

84-60

19/02/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

77-78

19/02/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

73-55

19/02/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

55-67

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

25/02/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

81-56

25/02/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

71-90

26/02/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

78-89

25/02/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

61-54

26/02/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ

51-62

26/02/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

66-62

26/02/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

76-60

25/02/17

16:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

75-62

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/03/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

78-74

05/03/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

91-59

05/03/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

83-69

05/03/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

58-44

05/03/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

71-53

05/03/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

73-49

05/03/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

70-80

05/03/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

56-71

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/03/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

70-66

12/03/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

74-85

12/03/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

60-83

12/03/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

80-69

12/03/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ

83-77

12/03/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

64-70

12/03/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

66-69

12/03/17

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

66-61

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/03/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

81-67

19/03/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

72-64

19/03/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

76-75

19/03/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

85-72

19/03/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΧΑΝΘ

76-56

19/03/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

83-72

19/03/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

83-79

19/03/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

75-68

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/03/17

20:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

50-70

26/03/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

93-82

26/03/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

58-61

26/03/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

59-75

26/03/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

60-74

26/03/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

73-66

26/03/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

111-96

26/03/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

73-82

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

02/04/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

66-57

02/04/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

85-76

02/04/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΧΑΝΘ

67-57

02/04/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

66-50

02/04/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

64-57

02/04/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

76-68

02/04/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

79-62

02/04/17

15:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

63-51

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

23/04/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

70-72

09/04/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

73-67

09/04/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

70-77

09/04/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

57-81

09/04/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

76-53

09/04/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

47-73

09/04/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

75-60

09/04/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

78-82

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/05/17

20:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΧΑΝΘ

63-61

30/04/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

87-76

30/04/17

19:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

88-83

30/04/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

75-79

30/04/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

82-56

30/04/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

73-58

29/04/17

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

85-68

30/04/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

69-84

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/05/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

71-65

07/05/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

61-58

07/05/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

74-85

07/05/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

81-70

07/05/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

59-71

07/05/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

70-64

07/05/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

70-83

07/05/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

77-68

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/05/17

17:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

86-80

14/05/17

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

70-61

14/05/17

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ

57-81

14/05/17

17:00

ΑΡΝΑΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ

69-65

14/05/17

17:00

΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

78-82

14/05/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

77-74

14/05/17

17:00

ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

72-76

14/05/17

17:00

ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

83-86

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/05/17

17:00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ

90-59

21/05/17

17:00

ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

70-89

20/05/17

17:00

ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ

86-75

21/05/17

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

79-74

21/05/17

17:00

Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

66-73

21/05/17

17:00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

62-64

21/05/17

17:00

ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

78-61

21/05/17

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

70-78