2015-2016

μέλι Αττική

Πρόγραμμα-Βαθμολογίες 2015-2016

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα

Βαθμ

Αγων

Νικ

Ηττ

Μηδ

Επιθ

Αμυν

Διαφ

  Βαθ2  

  Διαφ2  

  Διαφ3  

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

42

22

20

2

0

1915

1538

377

  3

  1,045

  1,245

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

42

22

20

2

0

1791

1503

288

  3

  0,956

  1,191

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

39

22

17

5

0

1681

1457

224

  0

  1

  1,153

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

36

22

14

8

0

1556

1464

92

  0

  1

  1,062

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

35

22

13

9

0

1593

1592

1

  0

  1

  1,000

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

34

22

12

10

0

1696

1651

45

  0

  1

  1,027

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

31

22

9

13

0

1494

1578

-84

  0

  1

  0,946

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

30

22

8

14

0

1398

1478

-80

  3

  1,072

  0,945

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

30

22

8

14

0

1497

1611

-114

  3

  0,932

  0,929

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ.

26

22

4

18

0

1442

1737

-295

  4

  1

  0,830

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

26

22

4

18

0

1418

1614

-196

  2

  1

  0,878

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

25

22

3

19

0

1469

1727

-258

  0

  1

  0,850



Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/10/15

19:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

82-60

11/10/15

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

63-66

11/10/15

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

64-69

11/10/15

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

88-74

11/10/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

90-87

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/10/15

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

86-77

18/10/15

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

62-77

18/10/15

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

61-68

18/10/15

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

74-41

18/10/15

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

76-95

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

25/10/15

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

71-53

25/10/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

79-62

25/10/15

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

61-48

25/10/15

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

77-80

25/10/15

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

65-62

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/11/15

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

75-82

01/11/15

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

50-57

01/11/15

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

78-67

01/11/15

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

73-51

01/11/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

67-71

01/11/15

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

81-69

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/11/15

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

73-59

08/11/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

84-74

08/11/15

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

58-75

08/11/15

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

58-69

08/11/15

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

69-63

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/11/15

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

66-61

15/11/15

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

89-93

15/11/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

90-62

15/11/15

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

69-49

15/11/15

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

62-70

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/11/15

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

79-70

22/11/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

78-71

22/11/15

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

73-79

22/11/15

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

78-66

22/11/15

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

75-61

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/11/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

51-52

29/11/15

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

81-50

29/11/15

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

79-64

29/11/15

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

62-69

29/11/15

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

85-59

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

06/12/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

81-73

06/12/15

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

70-63

06/12/15

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

56-61

06/12/15

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

79-82

06/12/15

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

74-92

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

13/12/15

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

90-73

13/12/15

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

87-92

13/12/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

93-85

13/12/15

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

91-65

13/12/15

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

94-79

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

20/12/15

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

68-60

20/12/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

80-51

20/12/15

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

65-101

20/12/15

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

68-80

20/12/15

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

52-71

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/01/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

71-59

10/01/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

82-62

10/01/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

95-71

10/01/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

62-51

10/01/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

74-56

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/01/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

76-82

17/01/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

65-74

17/01/16

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

84-75

17/01/16

15:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

63-101

17/01/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

82-69

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/01/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

66-84

24/01/16

16:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

66-60

24/01/16

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

69-63

24/01/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

57-78

24/01/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

59-56

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

31/01/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

74-61

31/01/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

90-75

31/01/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

76-55

31/01/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

66-77

31/01/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

97-78

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/02/16

16:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

82-65

07/02/16

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

45-86

07/02/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

70-49

07/02/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

86-72

07/02/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

82-68

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/02/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

76-66

14/02/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

80-63

14/02/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

89-90

14/02/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

69-73

14/02/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

87-73

14/02/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

57-63

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/02/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

77-55

21/02/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

75-84

21/02/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

58-67

21/02/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

64-34

21/02/16

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

84-67

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

28/02/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

70-75

28/02/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

77-80

28/02/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

57-68

28/02/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

57-64

28/02/16

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

67-61

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

06/03/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

87-55

06/03/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

58-68

06/03/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

82-59

06/03/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

88-56

06/03/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

53-70

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

20/03/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

65-68

20/03/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

77-89

20/03/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

73-78

20/03/16

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

82-74

20/03/16

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

80-69

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

27/03/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

109-93

27/03/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

80-74

27/03/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

81-67

27/03/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

79-69

27/03/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

95-74

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/04/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

65-71

03/04/16

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

80-49

03/04/16

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

91-93

03/04/16

17:00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

66-88

03/04/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

59-88

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/04/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

65-51

10/04/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

73-81

10/04/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

105-76

10/04/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

70-63

10/04/16

17:00

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

73-47

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/04/16

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

92-80

17/04/16

17:00

ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

70-71

17/04/16

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

65-91

17/04/16

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

60-52

17/04/16

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

58-71

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/04/16

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

83-55

24/04/16

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

100-96

24/04/16

17:00

ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

59-68

23/04/16

17:00

ΑΓΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ

99-58

24/04/16

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

70-63