2014-2015

μέλι Αττική

Πρόγραμμα-Βαθμολογίες 2014-2015

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα

Βαθμ

Αγων

Νικ

Ηττ

Μηδ

Επιθ

Αμυν

Διαφ

  Βαθ2  

  Διαφ2  

  Διαφ3  

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

51

26

25

1

0

2328

1763

565

  0

  1

  1,320

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

48

26

22

4

0

2088

1628

460

  0

  1

  1,282

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

46

26

20

6

0

2102

1809

293

  0

  1

  1,161

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

45

26

19

7

0

1910

1657

253

  0

  1

  1,152

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

41

26

15

11

0

1968

1974

-6

  0

  1

  0,996

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

39

26

13

13

0

1915

1872

43

  0

  1

  1,022

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

38

26

12

14

0

1908

2032

-124

  4

  1

  0,938

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

38

26

12

14

0

1819

1833

-14

  2

  1

  0,992

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

37

26

11

15

0

1822

1803

19

  0

  1

  1,010

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

36

26

11

14

1

1778

1799

-21

  0

  1

  0,988

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

35

26

9

17

0

1835

2032

-197

  0

  1

  0,903

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

34

26

8

18

0

1784

1997

-213

  0

  1

  0,893

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

30

26

5

20

1

1881

2243

-362

  0

  1

  0,838

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

25

26

0

25

1

1545

2241

-696

  0

  1

  0,689



Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/10/14

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

52-56

12/10/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

71-61

12/10/14

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

67-87

12/10/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

94-67

12/10/14

17:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

51-81

12/10/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

93-67

12/10/14

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

61-49

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/10/14

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

65-51

19/10/14

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

76-59

19/10/14

17:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

82-58

19/10/14

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

91-51

19/10/14

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

74-77

19/10/14

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

85-80

19/10/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

63-54

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/10/14

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

72-84

26/10/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

78-72

26/10/14

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

71-103

26/10/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

88-69

26/10/14

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

76-74

26/10/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

74-63

26/10/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

77-69

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

02/11/14

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

68-64

02/11/14

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

91-57

02/11/14

17:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

60-76

02/11/14

15:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

70-56

02/11/14

18:00

ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ ΔΑΚ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

76-72

02/11/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

73-64

02/11/14

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

92-68

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/11/14

16:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

60-63

09/11/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

85-68

09/11/14

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

70-83

09/11/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

65-57

09/11/14

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

77-83

09/11/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

75-86

09/11/14

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

55-48

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

16/11/14

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

67-80

16/11/14

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

76-63

16/11/14

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

73-65

16/11/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

83-54

16/11/14

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

62-69

16/11/14

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

78-70

16/11/14

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

76-100

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

23/11/14

17:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

60-67

23/11/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

86-82

23/11/14

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

111-116

23/11/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

76-84

23/11/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

70-62

23/11/14

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

76-63

23/11/14

17:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

89-72

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

30/11/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

64-72

30/11/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

85-60

30/11/14

17:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

81-70

30/11/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

73-78

30/11/14

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

70-51

30/11/14

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

45-94

30/11/14

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

96-73

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/12/14

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

68-76

07/12/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

86-71

07/12/14

16:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

84-91

07/12/14

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

65-78

07/12/14

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

85-95

07/12/14

17:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

96-84

07/12/14

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

94-89

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/12/14

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

60-69

14/12/14

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

72-78

14/12/14

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

94-93

14/12/14

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

79-61

14/12/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

60-80

14/12/14

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

85-65

14/12/14

17:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

46-95

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/12/14

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

82-91

21/12/14

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

68-79

21/12/14

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

86-75

21/12/14

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

86-74

21/12/14

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

74-67

20/12/14

15:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

74-67

21/12/14

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

77-55

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

11/01/15

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

73-80

11/01/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

86-78

11/01/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

71-60

11/01/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

53-81

11/01/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

90-55

11/01/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

63-71

11/01/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

106-56

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/01/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

83-65

18/01/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

60-67

18/01/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

92-69

18/01/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

86-63

18/01/15

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

77-58

18/01/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

87-70

18/01/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

72-84

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/01/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

61-70

24/01/15

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

81-64

24/01/15

17:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

108-63

24/01/15

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

68-64

24/01/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

90-48

24/01/15

20:30

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

62-88

24/01/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

66-56

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/02/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

78-62

01/02/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

65-89

01/02/15

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

88-78

01/02/15

17:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

72-90

01/02/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

79-56

01/02/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

80-75

01/02/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

86-64

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/02/15

17:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

86-51

08/02/15

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

64-62

08/02/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

98-68

08/02/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

73-74

08/02/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

83-60

08/02/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

73-61

08/02/15

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

80-56

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/02/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

93-63

15/02/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

67-83

15/02/15

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

96-80

15/02/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

91-84

15/02/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

68-77

15/02/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

61-71

15/02/15

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

65-89

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/03/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

71-61

01/03/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

52-93

01/03/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

95-59

01/03/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

89-60

01/03/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

94-76

01/03/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

86-70

01/03/15

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

57-76

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/03/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

80-60

08/03/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

79-70

08/03/15

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

68-83

08/03/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

62-73

08/03/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

91-75

08/03/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

45-66

08/03/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

104-92

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/03/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

60-59

15/03/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

95-96

15/03/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

126-60

15/03/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

88-66

15/03/15

18:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

65-87

15/03/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

45-76

15/03/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

73-82

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/03/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

73-74

22/03/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

63-59

22/03/15

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

74-84

22/03/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

85-86

21/03/15

17:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

65-69

22/03/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

118-52

22/03/15

17:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

62-83

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/03/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

78-60

29/03/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

94-85

29/03/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

83-76

29/03/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

78-66

29/03/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

64-72

19/04/15

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

77-72

29/03/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

56-80

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/04/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

85-59

05/04/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

99-67

05/04/15

17:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

20-0

05/04/15

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

59-73

01/04/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

95-68

05/04/15

17:00

Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

52-61

05/04/15

17:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

20-0

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/04/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

79-61

26/04/15

18:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

69-90

26/04/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

61-96

26/04/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

61-66

25/04/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

80-86

26/04/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

75-70

26/04/15

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

77-67

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/05/15

18:00

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

88-78

03/05/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

87-90

03/05/15

18:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ

72-78

03/05/15

18:00

ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

103-65

03/05/15

18:00

Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

60-62

03/05/15

18:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ

100-71

03/05/15

18:00

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

46-102

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/05/15

18:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ

73-70

10/05/15

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

20-0

10/05/15

18:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

95-101

10/05/15

18:00

ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ

ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

81-85

10/05/15

18:00

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ)

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

82-60

10/05/15

18:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

88-86

10/05/15

18:00

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

105-51